O nás

Spoločnosť Izotrans s.r.o. bola založená v roku 1996 a zaoberá sa výrobou nadstavieb na nákladné vozidla. Sídlo spoločnosti je v centre Šariša v meste Prešov.

Počas svojej existencie sa zaradila medzi popredných výrobcov nadstavieb na Slovensku. Postupne počas svojej existencie rozširovala svoj výrobný program podľa požiadaviek trhu. Svojim zákazníkom začala ponúkať komplexné služby pre nákladné vozidlá. Vo svojom výrobnom programe má výrobu rôznych druhov nadstavieb ako plachtové, skriňové, pekárenské, izotermické, chladiarenské, mraziarenské. Zároveň vieme zákazníkom poskytnúť úpravy dodávkových vozidiel na rôzne druhy prepravy ako FNA, FRC, ADR, pohrebné vozidlá, pojazdná predajne a rôzne špeciálne nadstavby. Naša spoločnosť sa tiež venuje dostavbám a prestavbám vozidiel ktoré zahŕňajú montáž druhého radu sedadiel, deliacich priečok a okien s homologizáciou, montáž podláh, obkladov a kotviacich prvkov.

Nadstavby sa vyrábajú vlastnou technológiou a ich rozmerové a typové prevedenie sa upravuje podľa priania zákazníka. Tieto nadstavby je možne montovať na všetky homologizované podvozky schválené Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácii Slovenskej republiky. Zároveň pre zákazníkov poskytuje vyhotovenie protokolu o skúške podľa pokynu MDVRR SR 13/2013 nutné k prihláseniu vozidla na odbore dopravy.

Výrobný sortiment prispôsobujeme potrebám našich zákazníkov a vývojovým trendom prepravy na Slovensku.

V prípade potreby sme schopný poskytnúť zákazníkom kompletnú ponuku aj s rôznymi doplnkami ako napr. chladiarenské zariadenia CARRIER, THERMO KING, ZANOTTI, hydraulické zdvíhacie plošiny DHOLLANDIA, hydraulické ruky, úpravy interiéru nadstavby na prevoz konfekcie, zadráhovanie nadstavby na prevoz mäsa vo vise, montáž spacích nadstavieb a spojlerov a ďalšie ponuky podľa priania zákazníka. Nadstavby vyrábane firmou IZOTRANS s.r.o. Prešov sú schválené Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácii Slovenskej republiky.

Spoločnosť vlastní certifikát riadenia kvality podľa normy DIN EN ISO 9001.

Pre výrobu chladiarenských a mraziarenských nadstavieb naša spoločnosť vlastní ATP certifikát o tepelne izolačných vlastnostiach nadstavieb vydaný TSU Piešťany.

Veríme, že naša ponuka produktov a služieb Vás zaujme. Oslovte nás so svojimi požiadavkami a ponúkneme Vám riešenie Vašich požiadaviek.

Na spoluprácu s Vami sa teší spoločnosť IZOTRANS Prešov.

Pre skvalitnenie našich služieb zákazníkom, budeme veľmi povďační ak si na tomto mieste stiahnete formulár spokojnosti zákazníka a zašlete nám ho na adresu: izotrans@izotrans.sk.

Spoločnosť IZOTRANS

Spoločnosť vlastní certifikát riadenia kvality podľa normy DIN EN ISO 9001. Pre výrobu chladiarenských a mraziarenských nadstavieb naša spoločnosť vlastní ATP certifikát o tepelne izolačných vlastnostiach nadstavieb.