Služby

Servis a montáž zdvižných plošín

Na všetky svoje produkty naša spoločnosť poskytuje záručný a pozáručný servis a taktiež zabezpečujeme servis aj na ostatné nadstavby po dohode so zákazníkom. Zároveň poskytujeme aj služby spojené s výbavou úžitkových nadstavieb:

Montáž chladiarenskych agregátov

Pri požiadavke zákazníka na výrobu chladiarenských alebo mraziarenských nadstavieb naša spoločnosť zabezpečí natypovanie a montáž chladiaceho agregátu značiek:

CARRIER

www.carrier.sk

THERMO KING

www.tittl.sk

ALEX A ZANOTTI

www.autoklima.sk

Servis a montáž zdvižných plošín

Spoločnosť Izotrans, s.r.o. zabezpečuje servis a montáž zdvižných plošín Dhollandia a MBB Hubfix.

Zdvižné plošiny sú jedinečným pomocníkom pri vykládke a nakládke tovaru. Šetria čas a námahu obsluhy vozidla. Nachádzajú skvelé uplatnenie pri takzvaných „rozvozoch“ tovaru či už na jednotlivé obchodné jednotky, ale aj priamo k zákazníkovi. Tieto produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, zníženými nárokmi na montáž, zvýšenou životnosťou a optimálnou prispôsobivosťou voči rôznym podvozkom a ich rozmerom.

Najčastejšie používané plošiny sú:

  • Štandardné plošiny  
  • Skladacie plošiny
  • Zasúvacie plošiny

Servis a montáž spacích nadstavieb, spojlerov a kúrení

Túto službu zabezpečujeme pre naších zákazníkov v spojení s výrobcami ako je

ZAKO , PONY, WEBASTO a EBERSPACHER

Spoločnosť IZOTRANS

Spoločnosť vlastní certifikát riadenia kvality podľa normy DIN EN ISO 9001. Pre výrobu chladiarenských a mraziarenských nadstavieb naša spoločnosť vlastní ATP certifikát o tepelne izolačných vlastnostiach nadstavieb.